Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > VÝZVA: Vzpomínejte s (pra)babičkami na školu!

VÝZVA: Vzpomínejte s (pra)babičkami na školu!90 foto.jpg

Hledáme rodiče, prarodiče, praprarodiče, kteří by rádi zavzpomínali na dávná školní léta!

 

Naše školní budova slaví devadesáté narozeniny, a proto bychom si chtěli připomenout, jak se dříve učilo, které předměty měly děti v rozvrhu, do jakých sešitů psaly (a čím), jak oblékané chodily a tak dále. Máte-li babičku, dědečka, prababičku, pradědečka, kteří mají schované vysvědčení ze svých školních let, fotografie, učebnice, sešity, aktovky, pomůcky, ozvěte se nám! Budeme rádi, když zapůjčíte předměty na výstavu, nebo když se s námi podělíte o cenné vzpomínky svých příbuzných. Pokud chodili přímo na naši školu, tím lépe.

Těšíme se na vaše reakce!                        Kontakt: parlament@zsvrsovicka.cz