Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Youtube kanál sChOOL TV spuštěn!

Youtube kanál sChOOL TV spuštěn!IMG_20201119_101310.jpgMediální klub ZŠ U Vršovického nádraží už začal s plněním svých předsevzetí na rok 2021. Navazuje na tvorbu školního magazínu sChOOL a spouští sChOOL TV.

 

"Rozjet sChOOL TV plánujeme už dlouho," přibližuje člen Mediálního klubu a šéf projektu Adam Kabát z 8. A. "Ani teď sice není nejlepší doba, nemůžeme točit reportáže, rozhovory, ani ankety, jelikož škola je pro většinu lidí zavřená. Ale rozhodli jsme se věc už neodkládat."

Mediální klub, který se v době koronavirové schází pravidelně online, v novém videu mapuje zákulisí natáčení reportáže štábu České televize. (Jak víte, stanice Déčko uvedla v pořadu Zprávičky 22. 11. 2020 reportáž o našem žákovském parlamentu a 30. 12. 2020 reportáž o našich školních médiích.)

Materiál sChOOL TV teď odkrývá nezveřejněné záběry, vtipné situace a přeřeky účinkujících. První reportáž z natáčení najdete na našem youtube kanále už dnes, druhou zveřejníme následující týden. A rozhodně doporučujeme dívat se až do konce!

 

sChOOL TV 

 

Fanděte nám, lajkujte a staňte se odběrateli!