Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zveme k zápisu do prvních tříd!

Zveme k zápisu do prvních tříd!zapis_2023.jpgDuben se kvapem blíží - a s ním i možnost zapsat do naší školy budoucí prvňáčky!

 

Zápis do prvních tříd se uskuteční 4. a 5. dubna 2023, vždy od 14 do 18 hodin. 

K prezenčnímu zápisu je třeba donést rodný list dítěte, případně kopie dalších dokumentů, které chcete škole předat, a průkaz totožnosti zákonného zástupce. Žádost o přijetí k povinné školní docházce je možné vyplnit přímo na místě. 

V případě odkladu školní docházky a přijetí do přípravné třídy jsou navíc třeba doporučující posouzení příslušného školského poradenského zařízení a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa. 

Zápis do přípravné třídy bude 3. a 4. května 2023 od 13 do 15 hodin, ale rodiče mohou přijít i v termínu zápisů do prvních tříd. Lenka Kryllová, která vede přípravnou třídu, bude přítomna ve všech termínech.

Více informací a dokumenty ke stažení najdete zde:

www.zsvrsovicka.cz/zapis