Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zveme na dětské tábornické odpoledne

Zveme na dětské tábornické odpolednetabornicke odpoledne.jpgČeská tábornická unie pořádá 13. září tvořivé odpoledne pro děti. Zastavíte se v Kazašské?

 

Hravé odpoledne za podpory ÚMČ Praha 10 startuje v 15 hodin v parku Kazašská 6. Pro děti jsou připraveny výtvarné aktivity i sportovní stanoviště.

Česká tábornická unie se věnuje práci s dětmi a mládeží ve volném čase. Tvoří ji přes šest tisíc tábornic a táborníků sdružených v sto padesáti šesti klubech, osadách a oddílech rozesetých po všech krajích České republiky. V dílně a klubovně sídla ve Vršovicích organizuje několik výtvarně, herně a tábornicky zaměřených zájmových kroužků, víkendové dílny pro rodiny, kurzy pro dospělé a seniory a sousedská setkávání.

Tábornický den pro děti