Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zveme na Rozzářenou výstavu vydlabaných dýní

Zveme na Rozzářenou výstavu vydlabaných dýnívýstava dýní.jpgChceme, aby si letošní Halloween užili i rodiče a veřejnost, proto se oslava protáhne až do podvečera. Zveme vás na Rozzářenou výstavu vydlabaných dýní! Zapojte se a pomozte svou dýní vyzdobit naše "nádvoří"!

 

Koná se 1. listopadu 2023 od 15 do 16 hodin u kašny před školou. Zájemci o vystavení své vydlabané dýně mohou nosit své kousky 1. 11. mezi 7:00 a 7:45 do prostoru ranní družiny (koridor) a mezi 14:00 a 14:45 ke kašně. Budou zapsáni na listinu dýňotvůrců. Více informací k organizaci čtěte v letáčku vlevo.

 

Doprovodný program k výstavě:

  • Halloweenská básnička (děti ze školní družiny)
  • Taneček skeletonů (děti z 6. ročníku)
  • Čtení strašidelných příběhů (děti ze 4. ročníku)
  • Rejdění strašidelných kostýmů
  • Minidiskotéka
  • Vyhlášení autorů nejpovedenějších vydlabaných dýní