Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zveme na vystoupení skupiny Slavíci v lavici

Zveme na vystoupení skupiny Slavíci v laviciWhatsApp Image 2023-12-13 at 17.07.51.jpegČerstvé pěvecké uskupení Slavíci v lavici bude ve středu 20. prosince reprezentovat naši školu na vánočních trzích na Čechově náměstí.

 

Zpěvačky a zpěváci doprovázené dětmi z kroužku Hele, ukulele už se přestavili na našich vánočních trzích. Ve středu 20. prosince v 16:50 vystoupí na ozvučeném pódiu na Čechově náměstí.

Přijdete je podpořit a nasát vánoční atmosféru?

 

Organizační poznámka: Všichni hudebníci společně odjedou od školy, kam se také po vystoupení zhruba mezi 17:45 a 18. hodinou vrátí. Rodiče si je mohou vyzvedávat nejen před školou, ale přímo na Čechově náměstí po vystoupení - ovšem musí to nahlásit koordinátorce výpravy. Budou-li moci děti odcházet samy, potřebují podepsaný souhlas zákonného zástupce.