Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Klub mladého diváka

Klub mladého diváka

 

Proč se stát členem?

Klub mladého diváka má na naší škole dlouholetou tradici, prošla jím za víc než deset let řada žáků. Naši členové viděli různé typy představení, navštívili i různé divadelní scény. Dostali jsme se třikrát do Národního divadla, zažili jsme ale také představení s následnými workshopy, často je v nabídce i muzikál. Silné zážitky jsme si odnesli například z představení Ples upírů v GOJA Music Hall, Sen noci svatojánské v Divadle Na Fidlovačce nebo Jak je dobré býti (s) Filipem v Divadle pod Palmovkou. Nejde ale jen o divadlo. Jako bonus mají děti šanci setkávat se i v jiném než třídním kolektivu, navíc mimo školu. 

 

Jak se stát členem ve školním roce 2021/2022? 

Stačí jen vyplnit ve škole přihlášku a zaplatit výhodný členský poplatek 350 Kč v termínu, který je uveden na přihlášce.

 

Kolik představení členové Klubu mladého diváka navštíví? 

V průběhu školního roku dětí navštíví tři divadelní představení. Vybíráme je tak, aby odpovídala jejich věku a aby je i bavila. Představení bývají v odpoledních nebo večerních hodinách, jedno z nich obvykle o víkendu. Informace o termínu představení dostanou členové přibližně měsíc předem a zároveň budou zveřejněna na webu školy v rubrice Klub mladého diváka.

 

Kdo Klub mladého diváka vede?

Klub mladého diváka na naší škole koordinuje učitelka češtiny a dějepisu Lenka Chocholoušová (lenka.chocholousova@zsvrsovicka.cz) a zástupkyně ředitelky Bohumila Boháčová (bohumila.bohacova@zsvrsovicka.cz).

 

 

Fotky z našich divadelních dobrodružství: 

IMG-20190502-WA0001.jpg IMG-20190502-WA0005.jpg                                            IMG-20190502-WA0003.jpg IMG-20190502-WA0004.jpg