Úvod > Škola > Klub mladého diváka

Klub mladého diváka

KLUB MLADÉHO DIVÁKA  - ohlédnutí za sezónou a nábor na tu příští

1. dubna 2019 jsme uzavřeli tuto sezónu a zahajujeme nábor na sezónu 2019/2020.

Začali jsme v DIVADLE NA FIDLOVAČCE představením Sen noci svatojánské. Tato  klasika svým pojetím členy klubu  zaujala.

Do DIVADLA VIOLA jsme se chystali na představení  Šunen romale.  Pro nemoc herečky Barbory Hrzánové z něj byl písňový recitál.  Ale i to byl dobrý trénink. Divák se s takovou situací někdy může potkat.

V DIVADLE POD PALMOVKOU  jsme se setkali s hostujícím souborem Indigo Company  a zhlédli představení  Jak je dobré býti  (s ) Filipem.

Komedií  O líné babičce jsme se  letos v DIVADLE V DLOUHÉ s Klubem mladého diváka rozloučili.

Nábor na sezónu 2019/2020

Rádi uvítáme nové členy, kteří by měli doplnit klub a nahradit odcházející skupinu žáků 9. třídy.

Ptáte se proč se stát členem klubu?
 Náš klub funguje už 10 sezón.
 Nabízí 4 představení odpovídající věku a zájmům členů klubu, a to za výhodnou částku 450 Kč. Představení bývají v odpoledních nebo večerních hodinách, jedno z nich o víkendu.
 Termín se členové klubu dozvědí vždy měsíc předem.
 A přidaná hodnota? Návštěva divadla je rovněž událost společenská, jejíž úroveň děti samy svým chováním a oblečením určují. Navíc se setkávají i v jiném než třídním kolektivu, což je opravdu baví.
A poslední, nicméně důležitá, informace – členský poplatek Klubu mladého diváka stačí uhradit do 15. 9. 2019. (Pokud Vám tento termín nevyhovuje, můžete se s námi domluvit, dokdy jste schopni částku uhradit).
Doporučujeme také sledovat oficiální stránku na Facebooku: Klub mladých diváků ,nebo na Instagramu @klubmladychdivaku

IMG-20190502-WA0001.jpg IMG-20190502-WA0002.jpg IMG-20190502-WA0005.jpg                                            IMG-20190502-WA0003.jpg IMG-20190502-WA0004.jpg