Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2021/2022 > SCHOOLFEST se povedl, byli jsme v televizi!

SCHOOLFEST se povedl, byli jsme v televizi!

1.jpgIMG_20220120_091951.jpgNa našem SCHOOLFESTu natáčela ČT reportáž, kterou pak odvysílalo Déčko v pořadu Zprávičky!

Ve čtvrtek 20. ledna 2022 uspořádal žákovský parlament, konkrétně tedy parlamentní mediální klub, slavnost na počest vítězství našeho školního školního časopisu sChOOL v celostátním kole Soutěže školních časopisů.
Diváci si vychutnali hned několik "pořadů": Show Báry a Káji, kam si moderátorky pozvaly tři výjimečné hosty, soutěž Chcete být novinářem, Povídání na pianu nebo závěrečné sfoukávání svíček na píseň We Are the Champions.

Na SCHOOLFEST dorazil i tým z České televize, který pak ještě po slavnosti natáčel s našimi redaktory rozhovory pro pořad Zprávičky na Déčku. Reportáž odvysílanou v neděli 23. ledna 2022 si můžete pustit na našem Facebooku či Instagramu a také na webu Déčka.

DÉČKO ZPRÁVIČKY

Více informací se dočtete v lednovém NÁSTUPIŠTI.

Více fotografií prohlížejte ve FOTOGALERII.