Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Nádvoří kolem kašny rozzářily dýňové krasavice

Nádvoří kolem kašny rozzářily dýňové krasavice

WhatsApp Image 2023-11-02 at 12.49.34 (2).jpegSoučástí letošní oslavy Halloweenu byla i Rozzářená výstava vydlabaných dýní.

Milé podzimní setkání, kdy se návštěvníci pokochali výzdobou a vychutnali si halloweenské tančení a básničku. Tu připravila školní družina a přečíst si ji můžete zde:

Školní družina se chystá na Halloween

Ze sedmdesáti nádherných vydlabaných dýní jsme ocenili pět nejoriginálnějších a opravdu moc děkujeme všem kreativním tvůrcům, kteří se zapojili do podzimního tvoření a svými výtvory zkrášlili nádvoří kolem kašny! Speciální poděkování patří dědečkovi Vašíka, který škole věnoval několik obřích dýňových kusů.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde:

Rozzářená výstava vydlabaných dýní

Vážíme si také vašich pozitivních reakcí na sociálních sítích - například Jana Svěcená okomentovala výstavu slovy "skvělá akce". Lucie Sluníčková reagovala: "Ano, souhlasím, skvělá akce. Pěkně využité místo okolí kašny, které ihned tímto působilo daleko příjemněji."