Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Budeme opět ve Zprávičkách na Déčku!

Budeme opět ve Zprávičkách na Déčku!WhatsApp Image 2021-04-08 at 13.39.46 (1).jpegDnes s námi přijel natáčet reportáž štáb České televize. Kdo promluvil na kameru, jaké bylo téma reportáže a hlavně kdy ji uvidíte v televizi?

 

Redakci Zpráviček, pořadu, který běží každý den v 18:40 na ČT Déčko, zajímal hlavně zápis do prvních tříd. O přípravném ročníku, který připravuje děti na povinnou školní docházku, a o tom, co by měly děti umět, než nastoupí do první třídy, promluvila Lenka Kryllová, která nedávno převzala Cenu bratří Čapků pro nejlepší pedagogy Prahy 10. 

Za nulťáčky a budoucí prvňáčky promluvil na kameru Vašík a za žákovský parlament, který se letos postaral o pozoruhodnou kampaň zaměřenou právě na budoucí školáky, pohovořil šesťák Honza.

Reportáž by televize měla odvysílat už zítra, tedy v pátek 9. dubna 2021. Dívejte se!

 

Více fotek z natáčení si prohlédněte ve FOTOGALERII.