Úvod > Škola > Aktuality > Od pondělí 12. dubna první stupeň ve škole

Od pondělí 12. dubna první stupeň ve škole

WhatsApp Image 2021-03-23 at 11.50.32 (1).jpegV pondělí 12. dubna uvítá škola část dětí z prvního stupně. Věnujte pozornost pokynům, které se týkají příchodu do budovy a povinného testování.

ROZVRH PŘÍCHODU ŽÁKŮ

1. A v 7:40
2. A v 7:45
3.B v 7:50
4. A a 4. B v 7:55
0. A  v 8 hodin

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY
Školní družina bude v provozu od 6:45 do 7:45 a od 11:45 do 17 hodin.
Měsíční příspěvek bude po dobu rotační výuky pouze 200 Kč. Pokud už někdo zaplatil 400 Kč, část poplatku se vracet nebude - započítá se na další měsíc. Dětí z přípravného ročníku se rotační výuka netýká, jejich rodiče tedy uhradí plných 400 Kč.
Rodiče žáků vybraných profesí najdou více informací pod tímto odkazem: Informace pro rodiče žáků 1. stupně vybraných profesí.

PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Obědy se pro děti ve škole budou vydávat dle časového harmonogramu.
Žáci v distanční výuce si mohou vyzvednout oběd obvyklým způsobem.

PRŮBĚH VYUČOVÁNÍ
V prezenční výuce stále nejsou umožněny sportovní činnosti a zpěv. Hodiny budou probíhat jinou formou, nebo budou naplněny jiným pro vzdělání důležitým obsahem.
Podle počasí bude v maximální míře zařazován pobyt venku.
Všichni žáci mají povinnost nosit po celou dobu pobytu ve škole minimálně chirurgickou roušku, všichni zaměstnanci musí používat respirátor.

• Pokud zákonný zástupce žáka s testováním svého dítěte nesouhlasí, bude o tom písemně informovat třídní učitelku. Jeho nepřítomnost bude omluvena a žák/žákyně se bude vzdělávat doma obdobně, jak tomu bývá v případě nemoci dítěte.
  • Škola bude poskytovat vzdělávání distančním způsobem, pokud bude znemožněna osobní přítomnost ve škole více než poloviny žáků třídy.
  • Testování žáků druhého stupně, kteří přicházejí v dohodnutý čas na konzultace, probíhá bezprostředně před konzultací.