Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Den otevřených dveří se blíží!

Den otevřených dveří se blíží!Lidičky - Kája, Bára, Didi, Terez, Adam - napište mi prosím každý alespon jednu větu o tom, jak se vám podle vás povedl SCHOOLFEST, z čeho máte dobrý pocit.jpgTěšíme se na vás 22. února 2022! Pro návštěvníky chystáme super program!

 

Děti z žákovského parlamentu pro návštěvníky chystají interaktivní komentované prohlídky, na nichž vás zavedou do nejkrásnější haly přezdívané "kavárna", do sálu, kde pořádáme všechny velké akce, k papíromatu, kde děti nakupují pomůcky, a prozradí, co byste se o škole jinak nedozvěděli.

Třídní učitelé se svými žáky připravují výtvarné a hudební dílny, promítání videí nebo ukázky z třídnických hodin či společných projektů.

Můžete se také zúčastnit fyzikálních pokusů, besedy s členy mediálního klubu nebo malého divadelního představení, které se svými vlastnoručně vyrobenými loutkami sehrají děti ze školní družiny.

Sledujte naše webové stránky, Facebook, Instagram či Twitter, kde program dne otevřených dveří včas upřesníme, a už teď si ve svých diářích zakroužkujte 22. 2. 2022!