Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nové vydání školního časopisu sChOOL je na světě!

Nové vydání školního časopisu sChOOL je na světě!SCHOOL_11_titulka.jpg

Povedlo se nám zatím nejlepší vydání našeho školního časopisu! 

 

Na dvojčísle podzim/zima školního roku 2020/2021 jsme pracovali několik měsíců. Má 32 stran a do tvoření se zapojili nejen redaktoři z Mediálního klubu, ale i žáci mediální výchovy, kteří přispěli svými povídkami, básněmi nebo anketami. Zaznamenali jsme rekord: Podařilo se zkoordinovat práci 55 lidí!

V aktuálním čísle najdete rozhovory, komentáře, úvahy i recenze, dozvíte se zase něco nového o Základní škole U Vršovického nádraží, o lidech, kteří (se) v ní učí, a řeknete si, jak je ta naše škola cool. Nejen díky tomu, že má svůj sChOOL. 

 

Zdarma ke stažení zde:

 

sChOOL 11 

 

Starší čísla školního časopisu sChOOL najdete přehledně zde:

 

www.zsvrsovicka.cz/casopis-school