Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Od září nový systém vyzvedávání z družiny

Od září nový systém vyzvedávání z družinyWhatsApp Image 2023-06-22 at 15.43.58.jpegV příštím školním roce zavádíme v naší škole elektronický systém BELLhop – nový systém vyzvedávání dětí. Díky čipovému systému bude snadnější zažádat o vydání dítěte ze školní družiny.

 

U vchodových dveří se nachází terminál, stačí přiložit čip a systém elektronicky předá žádost paní vychovatelce, u které se dítě nachází. Pokud bude dítě zrovna na obědě nebo na kroužku, systém na to upozorní na displeji terminálu. Rodiče mohou zakoupit čip i pro další osoby, o kterých vědí, že budou dítě vyzvedávat. Je ale nutné zaslat jméno osoby a vztah k dítěti, aby bylo možné čip správně naprogramovat. Každý čip je pro konkrétní osobu, která za něj bude zodpovídat. Na jeden čip nelze vyzvedávat více dětí. Věříme, že rodiče tuto modernizaci ocení.

Prosíme rodiče, aby co nejdříve e-mailem na adresu info@zsvrsovicka.cz oznámili škole, kolik čipů budou potřebovat, a to i se jmény a vztahem k dítěti.

Čipy budou následně k vyzvednutí v průběhu září 2023 u paní hospodářky školy. Cena za jeden čip je 100 korun, minimální počet čipů jsou dva. Použité čipy škola zpět nevykupuje.

Ranní družina bude fungovat jako doposud.