Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pro rodiče: Blíží se termín platby za ŠD

Pro rodiče: Blíží se termín platby za ŠDIMG_20210906_103937.jpgNejpozději 15. ledna 2022 je třeba uhradit poplatek za pobyt ve školní družině na období od ledna do června. Jedná se o částku 2 400 Kč.  

  • Při nezaplacení poplatku za pobyt ve ŠD může ředitelka školy rozhodnout o vyloučení žáka ze školní družiny.
  • Při odhlášení ze ŠD se zaplacený poplatek na další měsíce vrací. Pokud rodiče budou vědět, že jejich dítě nebude družinu navštěvovat celý měsíc, je třeba odhlásit docházku u paní vychovatelky nebo u vedoucí družiny e-mailem. Teprve po řádném odhlášení může být provozní poplatek vrácen.
  • Platby probíhají bezhotovostně. Číslo školního účtu u České spořitelny je 282611319/0800. 
  • Pro identifikaci platby uvádějte do předmětu platby jméno žáka, třídu a zkratku ŠD, VS 501.

Podrobnosti o podmínkách a způsobech platby za pobyt ve školní družině se dočtete zde:

 

Vnitřní řád školní družiny