Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt žákovského parlamentu byl vybrán mezi TOP 10 v ČR!

Projekt žákovského parlamentu byl vybrán mezi TOP 10 v ČR!IMG_20211014_105024 (2).jpgNáš žákovský parlament se 24. března 2022 zúčastní prestižní akce v Senátu ČR. Sejde se na ní deset nejinspirativnějších českých a moravských žákovských parlamentů. Patříme mezi ně!

  

Akci ve spolupráci se Senátem ČR připravuje Centrum pro demokratické učení, které také TOP 10 projektů vybíralo. Z našich mimořádných akcí a úspěšných projektů se odborníkům nejvíce zalíbil náš povedený podzimní Halloween. Není divu, protože na jeho organizaci se podílelo tak obrovské množství nadšených parlamenťáků a jejich spolupracovníků, že to prostě na výsledku muselo být znát.

 

Teď máme za úkol o akci natočit video, které na půdě Senátu ČR představíme. Tak držte palce, ať se povede!