Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rozloučili jsme se s deváťáky

Rozloučili jsme se s deváťákyIMG_8140.jpgV pátek 26. června se škola rozloučila s deváťáky. Promluvila paní ředitelka, zástupkyně Bohumila Boháčová i Věra Adamová, která třídu učila ve 4. a 5. ročníku. Přišla se rozloučit i paní učitelka Alice Matějková, která byla jejich třídní v 1. až 3. ročníku. Jejich poslední třídní Vlasta Zýková deváťáky ostužkovala, rozdala vysvědčení, pamětní listy a andělíčky pro štěstí. Za doprovodu zvonění pana školníka je pak pedagogický tým vyvedl ze školy a vypustil do života. 

Zajímá vás, kam byli naši deváťáci přijati? Na průmyslovky, školy zaměřené na IT, na hotelovou školu, zdravotnické či ekonomické obory nebo na veřejnoprávní SŠ TRIVIS. Někteří se také vyučí číšníkem, kuchařem nebo chovatelem koní.  

Více fotek ve FOTOGALERII nebo na vyžádání ve škole.