Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Začínáme 1. září!

Začínáme 1. září!třídaPrázdnin už bylo dost - je čas na pořádnou porci školy! Věříme, že školní rok 2020/2021 prožijeme v přátelské pohodě a ve zdraví. Co přesně nás v prvních dnech čeká?

 

DÉLKA VYUČOVÁNÍ

Brány naší školy se otevírají klasicky v 7:40. Prvňáčky tentokrát nepřivítáme v sále školy, ale paní učitelky je budou očekávat přímo ve třídách. Ve škole 1. září pobudeme jednu vyučovací hodinu.

Zbytek týdne budou mít nulté a druhé až deváté třídy čtyři vyučovací hodiny, prvňáčci stráví ve školních lavicích ve středu a ve čtvrtek dvě vyučovací hodiny, v pátek už tři vyučovací hodiny. Kdy přesně začne vyučování podle rozvrhu, vám upřesní třídní učitelé.

 

DRUŽINA

Máte-li hned první školní den zájem o družinu a zatím jste do ní svoje dítko nepřihlásili, doporučujeme domluvit se hned ráno s třídní učitelkou nebo přímo s vedoucí družiny Monikou Sálíkovou (tel.: 602 740 480). Přihlášky družina přijímá nejpozději ve čtvrtek.

OBĚDY

Obědy připravuje 1. září školní jídelna jen pro ty, kdo je mají objednané. Do pondělí 14 hodin si je ještě stihnete zajistit přes elektronický formulář, emailem (uvrsovickehonadrazi@sjp10.cz) nebo telefonicky u vedoucí jídelny Jiřiny Strakové (tel.: 774 450 032). Od 2. září školní jídelna automaticky počítá se všemi strávníky.

BEZ ROUŠEK

Je skvělé, že nás hned na začátku roku nečekají žádná drastická opatření. Sejdeme se bez roušek a budeme doufat, že se bez nich obejdeme i v následujících týdnech. Budeme ale dbát na přísnější hygienu nebo častější větrání a v této souvislosti vás prosíme, abyste doma děti dostatečně poučili o důkladném mytí rukou a celkové ohleduplnosti.

PRÁZDNINY

Chcete-li si už teď naplánovat volno s rodinou trochu dopředu, podívejte se na přehled prázdnin. Nejbližší odpočinek nás čeká v pátek 25. září, na kdy je plánované ředitelské volno. Do té doby ale určitě společně zažijeme spoustu hezkých dnů. Šťastný nový školní rok všem!