Úvod > Škola > Aktuality > Vybírejte z kroužků, které nabízí naše škola

Vybírejte z kroužků, které nabízí naše škola

IMG_20220221_144358.jpgZbývá posledních několik dní k odevzdání přihlášek na kroužky pořádané vašimi oblíbenými učiteli!

Otevíráme i letos osvědčené sportovní kroužky, které vede paní učitelka Jana Skálová (míčové hry ovládnou tělocvičnu vždy ve středu), hitem jistě znovu bude také keramika paní učitelky Alice Matějkové (každé úterý). Pan učitel Antonín Kříž i v tomto školním roce zve na partii královské hry a Alena Bartošová s vámi každé úterý zadrnká na strunky ukulele.

Kompletní nabídku kroužků najdete zde:

www.zsvrsovicka.cz/krouzky

• Přihlášky odevzdávejte do pátku 23. září třídním učitelům a učitelkám.
  • Upozorňujeme, že kroužky budou otevřeny jen při dostatečném množství zájemců.
  • Platby prosíme zaslat do 30. 9. 2022 bezhotovostně na účet 282611319/0800, do předmětu platby prosím napište jméno žáka, třídu a název kroužku (např. Novák Jan I. A, stolní tenis).