Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zrodily se hvězdy

Zrodily se hvězdyIMG_20221124_192129_035.jpg
Osmáci dokončili svůj projekt Česko – náš domov, na kterém pracovali s lektory KC Mana. Přečtěte si podrobnosti!
 
Ve čtvrtek 24. listopadu dokončili osmáci svůj projekt Česko – náš domov, na kterém pracovali s lektory KC Mana. Dopoledne pracovali na posledním workshopu přímo v Divadle Mana, kde pak deset statečných z nich večer vystoupilo se svými stand-upy.
Byl to velmi příjemný večer, který otevřely bulharské, polské, ukrajinské a slovenské písně, které interpretovala Tereza Krčálová, lektorka KC Mana. Následovala beseda s herci Jitkou Smutnou a Lukášem Jurkem, kteří hráli v představení Teror, kterého se žáci osmých a devátých ročníků zúčastnili v tomto měsíci přímo v soudní síni Na Míčánkách.
IMG_20221124_111019_767.jpgZlatým hřebem večera byly pak samotné výstupy našich osmáků. Všichni podali skvělé výkony, podpořit je přišli nejen rodinní příslušníci, ale i kamarádi. Večer to byl velmi zábavný a všichni jsme si ho moc užili.
Text a foto: Veronika Marková
 
POZVÁNKA
Dne 16. prosince od 18 hodin pak v Divadle Mana vystoupí na jejich otevřeném večeru
žáci ze sedmých tříd.
Už teď se na to moc těšíme!