Úvod > Pro žáky > Žákovský parlament > Rok 2022/2023 > Plánujeme Halloween a řešíme provoz školy

Plánujeme Halloween a řešíme provoz školy

IMG_20221014_142646.jpgNa páteční dopolední schůzi 13. října opět dorazila i paní ředitelka. Znovu jsme jednali o začleňování Ukrajinců, otevřelo se například i téma organizace výdejů obědů.

Majda představila řešení, která se ukázala jako efektivní na jedné německé základní škole, kterou se zájezdem zástupců parlamentů MČ Praha 10 nedávno navštívila. Šlo zejména o zvláštní třídu vyloženě pro žáky z Ukrajiny apod. Paní ředitelka nastínila pro a proti, což komentovali členové parlamentu prvního i druhého stupně.

Otevřelo se například i téma organizace výdejů obědů a tvořící se fronty, které v důsledku přijetí mnoha nových žáků stojíme dlouhé minuty.

V pátek odpoledne se opět sešla partička nadšenců, kteří plánovali Halloween. Parlamenťáci a jejich spolupracovníci se příští týden sejdou výjimečně i v pondělí, protože čas chvátá a halloweenská párty se blíží!

Více fotek ze schůzek si prohlédněte ve FOTOGALERII.