Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Hlaste se na kroužky

Hlaste se na kroužkyP1200259.jpgUž pro vás máme seznam kroužků na první pololetí - vyberou si mladší i starší děti!

 

Mezi nejoblíbenější aktivity patří už tradičně kroužek keramiky, kde pod vedením paní učitelky Alice Matějkové děti připravují přímo umělecké skvosty! Anebo florbal a míčové hry, kde si děti zasportují pod taktovkou paní učitelky Jany Skálové. Antonín Kříž, náš oblíbený učitel chemie, fyziky a zeměpisu, získal nemálo dětských duší pro šachy. 

Specialitou naší školy je ekologický kroužek Rozmarýnek, který vede certifikovaná lektorka Pavla Dolejší a kde se děti učí vnímavosti vůči přírodě, nebo mediální klub, kde děti pronikají do novinářského řemesla a tvoří obsah pro školní média. Anebo vás zaujme třeba jóga pro děti, latina a hra na kytaru?

 

Klikněte na seznam kroužků a vyplňte co nejdříve přihlášku, kterou získáte od třídních učitelů. Kroužky je potřeba zaplatit do 30. 9. 2020.

Na naší škole probíhají ještě kroužky spřátelených agentur - například Beru kroužky nebo Olymp florbal. Můžete se také inspirovat v sekci se zajímavými tipy pro rodiče, kde doporučujeme další aktivity. 

Tak ať je váš nový školní rok co nejtvořivější a nejakčnější!