Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Hudebku u nás bude učit skutečná celebrita

Hudebku u nás bude učit skutečná celebritaphoto-1507676184212-d03ab07a01bf.jpgNaše Zlatá slavice Lucie Bílá přišla díky covidu o práci. Nemůže zpívat na koncertech, ani hrát v muzikálech v divadlech, která jsou už skoro rok zavřená. I když ve volných chvílích z korálků vyrábí andílky, náramky a jiné šperky, zjevně ji to teď neuživí. Z toho důvodu kývla na nabídku Základní školy U Vršovického nádraží, kde bude od dubna učit hudební výchovu.


Jaký bude mít vztah k dětem, to se uvidí. Zpěvačka má již dospělého syna Filipa, a tak se dá jen těžko říct, jak jí učení půjde. Hodiny bude mít má druhém stupni, od šesté do deváté třídy. Jestli ji žáci poznají a jak na ni zareagují, se brzy ukáže, každopádně bude mít tato pražská základka asi nejslavnější učitelku.

 

Zpěvačka se k novému povolání zatím vyjádřit nechtěla, původně doufala, že zůstane v utajení. Takto se může stát, že na ni před školou budou číhat paparazzi fotografové, a tak se možná vršovická základka brzy dostane do celorepublikových médií. Z toho důvodu chystá ředitelství speciální formuláře pro žáky, kde jejich rodiče musí podepsat, že jim nebude vadit případná prezentace v médiích po boku slavné zpěvačky.

 

Apríl! Článek vznikl v rámci mediální výchovy,
kde se žáci věnovali tématu fake news.

Paní Lucie Bílé si vážíme a věříme, že se jí tato
nevinná aprílová mystifikace nedotkne
a že se jí třeba i zasměje.
Novinářskou kachnu vypustil: Jan Brabec z 6. B