Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Parlament plánuje výstavu ke Dni matek

Parlament plánuje výstavu ke Dni matekVystava_Den_matek.jpegChceme poděkovat našim maminkám, a proto chceme u příležitosti mateřského svátku, který letos připadá na neděli 9. května, uspořádat výstavu. Nejen v online podobě, ale i reálnou v prostorách školy.
 
Rádi bychom vyzvali děti i dospělé:
 
Posílejte do úterý 4. května na adresu parlament@zsvrsovicka.cz fotky, na kterých jste se svými maminkami! Bude také skvělé, když pošlete fotku svojí maminky, když byla malá, zase s její maminkou (vaší babičkou). Do předmětu zprávy prosíme uvádějte heslo DEN MATEK.
 
Děkujeme, že se zapojíte! Určitě vznikne nádherná výstava plná lásky, vděku, radosti a něžných vzpomínek.
 
Více o aktivitách parlamentu čtěte zde: