Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Časopis SCHOOL vyšel už potřinácté

Časopis SCHOOL vyšel už potřináctéschool_13_titulka.jpgKonec prvního pololetí s sebou přinesl nejen vysvědčení, ale i nové číslo školního časopisu SCHOOL. Celkově jde o 13. vydání!

 

Uvnitř čísla najdete rozhovor s kluky zvukaři a několik anket, hlavním tématem čísla jsou tentokrát Bakaláři, ale zaměříme se také na to, jak vyzrát na stresové situace. Redakce připravila opět okouzlující komiks nebo typologii: Taky se při příchodu do školy cítíte jako rajče nebo zavánějící sýr? Nebo spíš jako okouzlující čokoládový dortík? :-)

 

ČTĚTE ZDE:

 

SCHOOL

 

Pokud nechcete, aby vám unikly aktuality ze žákovského parlamentu, přihlaste se k odebírání novinek zde: 

www.zsvrsovicka.cz/parlament-v-roce-20212022