Úvod > Škola > Aktuality

Milujeme umění

Veronika Marková, učitelka výtvarné a dramatické výchovy, připravila s žáky druhého stupně úžasné projekty. Nahlédněte do galerie umění!

Publikováno 9. 4. 2021 19:12

Od pondělí 12. dubna první stupeň ve škole

V pondělí 12. dubna uvítá škola část dětí z prvního stupně. Věnujte pozornost pokynům týkajícím se příchodu do budovy a povinného testování.

Publikováno 9. 4. 2021 15:57

Budeme opět ve Zprávičkách na Déčku!

Dnes s námi přijel natáčet reportáž štáb České televize. Kdo promluvil na kameru, jaké bylo téma reportáže a hlavně kdy ji uvidíte v televizi?

Publikováno 8. 4. 2021 14:44

Jak proběhne návrat dětí do školy?

Přečtěte si, které třídy a za jakých podmínek se opět podívají od 12. dubna 2021 do lavic.

Publikováno 7. 4. 2021 14:56

ZÁPISY V PLNÉM PROUDU: Milí předškoláci, těšíme se na vás!

Od 1. dubna 2021 je možné zapsat svého předškoláčka do prvního, případně do přípravného ročníku. Znovu připomínáme vše podstatné, co potřebujete k zápisu znát.

Publikováno 6. 4. 2021 13:44

Krásné Velikonoce všem

ZŠ U Vršovického nádraží přeje všem dětem, rodičům, učitelkám a učitelům, vychovatelkám, asistentkám a asistentům - a vůbec celé naší školní komunitě - krásné Velikonoce!

Publikováno 2. 4. 2021 10:51

Rozhodnuto: Od května jen čtyři pracovní dny místo pěti

Česká republika bude první zemí v Evropě s čtyřmi pracovními dny! I díky naší škole. Jak je to možné?

Publikováno 1. 4. 2021 14:24

Stanice plánované trasy metra D bude zřejmě hned u školy!

Skvělá zpráva pro dojíždějící. Cestu do školy jim do roka značně usnadní nová trasa metra D, jež povede Vršovicemi. Stanice metra je v plánu mezi školní budovou a budovou vršovického nádraží.

Publikováno 1. 4. 2021 13:46

Hudebku u nás bude učit skutečná celebrita

Zní to neuvěřitelně, ale na naši základku nastoupí hvězda první velikosti. Která prvotřídní zpěvačka se rozhodla nastartovat pedagogickou kariéru?

Publikováno 1. 4. 2021 11:15

Šatny druhého stupně se brzy přesunou do sklepa

Spousta škol řeší problémy s nedostatkem prostoru, ovšem některé školy se je rozhodly řešit velice nekonvenčními způsoby. To platí i pro ZŠ U Vršovického nádraží.

Publikováno 1. 4. 2021 8:59

Cena bratří Čapků pro nejlepší učitele doputovala k nám!

Městská část Praha 10 u příležitosti Dne učitelů ocenila nejlepší pedagogy. Cenu získala učitelka přípravného ročníku Lenka Kryllová, které gratulujeme a na kterou jsme pyšní!

Publikováno 31. 3. 2021 4:11

Den učitelů

Na dnešek připadá výročí narození Jana Amose Komenského, a tedy i svátek všech učitelů. Dni učitelů věnoval žákovský parlament také jeden gif (pohyblivý obrázek) v rámci Velké jarní výzvy.

Publikováno 28. 3. 2021 9:19